Dzika Fastryga +48 600 623 945

FAQ

Jak prać ubrania, aby jak najdłużej cieszyć się kolorami wzorów?

Można je prać w 30 stopniach Celsjusza w pralce, najlepiej na lewej stronie. Pranie ręczne nie jest konieczne.

Jak wzory znoszą wirowanie?

Zalecana szybkość wirowania- do 800 obrotów/min.

Jak namalowane wzory reagują na prasowanie?

Wzory namalowane farbami uwielbiają prasowanie, ponieważ właśnie w termiczny sposób zostały utrwalone. Jedynym ograniczeniem temperatury żelazka jest materiał, z którego zrobione jest ubranie- sztuczne składniki materiału wymagają zmniejszenia temperatury.

Czy stosowane farby to tkanin są bezpieczne dla skóry?

Farby, które stosuję, pochodzą od sprawdzonego, polskiego producenta Profil, który gwarantuje ich bezpieczeństwo atestem.

Jakie są opcje dostawy?

Proponuję dostawę kurierem (15 złotych- niezależnie od ilości zamawianych rzeczy). W opcjach umieściłam również przesyłkę Poczty Polskiej (11 zł- niezależnie od ilości zamawianych rzeczy ) oraz odbiór osobisty w mojej Pracowni.

Czy zakupiony towar można zwrócić?

Bardzo proszę o przemyślane zakupy, ponieważ ręczne wykonanie wzoru wymaga sporo czasu i uwagi. Oczywiście, zwrotu można dokonać do 14 dni od otrzymania przesyłki bez podawania powodu.  Należy poinformować mnie o tym mailowo ( pestka-magda@tlen.pl), wysłać zwrócony towar na adres: Dzika Fastryga Magdalena Sobocińska, ul. Cmentarna 9, 46-070 Komprachcice wraz z oryginalnym paragonem i wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy ( dostępny tutaj:  https://after-sales.allegrostatic.com/after-sales-service-d2/d7be84bc-5408-42d2-8d0d-acf3ea02feba ). Jeśli zwrócone ubrania są bez śladów użytkowania (plamy, zapachy), wtedy w ciągu 7 dni roboczych dokonuję przelewu za anulowane zamówienie.

Jak długo czeka się na realizację zamówienia?

Na realizację zamówienia czeka się od 3 do 6 dni roboczych od momentu wpłaty. Jest to spowodowane tym, że każdy wzór wykonywany jest ręcznie, dokładnie i ze starannością, a moja marka nie opiera się na produkcji masowej, lecz na krótkich seriach.

Czy jest możliwe jest dokonywanie przeróbek krawieckich lub szycie ubrań na wymiar?

Zajmuję się projektowaniem i wykonywaniem autorskich wzorów na gotowych ubraniach. Nie wykonuję przeróbek krawieckich ani nie szyję ubrań na wymiar.